Іван Шульга

1 березня 1989 року 14 червня 2023 року

34 роки

звукорежисер

«Мудрого — не одурити, чесного — не купити, мужнього — не зламати» — так написано в особистій інформації профілю Івана в соцмережі.

Про своє усвідомлення від початку війни 2022 року Іван писав, що кожен, хто воює, робить це заради своїх коханих і близьких, їхнього майбутнього, нашої країни. Пліч-о-пліч зі зброєю в руках опинилися люди, які навряд чи зустрілися б у цивільному житті, але мають спільну мету й упевнено виборюють перемогу. «Усвідомлення перериває виклик в радіо біля самого вуха, на що одночасно підводишся із землі, натискаєш передачу й, коротко відповівши “Плюс. Виконую”, продовжуєш свій шлях», — написав Іван.

Із 2015 року він був частиною команди Starlight Media, працював у багатьох відомих проєктах каналу СТБ. З моменту повномасштабного вторгнення звукорежисер покинув знімальний майданчик, щоби боронити Україну на полі бою. Відповідав за зв’язок під час воєнних операцій. Рідні й колеги зізнаються, що Іванове рішення піти воювати їх не здивувало. Кажуть, він був великим патріотом і захисником своєї країни.

Іван був яскравою особистістю. Мав синє волосся, за що дістав прізвисько Ваня Смурф. «Людина з прямою прямотою», — згадують у дописах його друзі. Був фронтменом рок-гурту Termination Central. Музичну кар’єру почав ще в шкільній учительській підсобці, запалював на вечірках.

Іван дістав поранення під час обстрілу, був при пам’яті, розмовляв. Його транспортували в лікарню, і там він помер. За неофіційною інформацією, у нього сталася внутрішня кровотеча.

Попрощатися з Іваном 20 червня 2023 року прийшли сотні людей. Воїн спочиває на Алеї Героїв Берковецького кладовища в Києві. У нього залишилися дружина та неповнолітній син.

«Тиша на майданчику!» — так звучала професійна фраза Івана. А його коронною перевіркою мікрофонів були слова «чек, чек, чек». Тиша на майданчику... Тиша тепер назавжди.

Остання зміна: Вт. 10 жовт. 2023 Опубліковано в Загиблі журналісти